Není nic lepšího, než se během chladného zimního večera zachumlat do teplého  pyžama. Teplá soft dámská  pyžama jsou pro to jako stvořená. Jejich hřejivý materiál vám zajistí naprosté pohodlí a vy si tak budete moci vychutnat krásnou zimní atmosféru i v chladnějším bytě, aniž by vám byla zima. Udělejte si radost teplým pyžamem s roztomilými vzory.

Dámská teplá soft pyžama využijete na spaní i jako domácí oděv

Soft pyžamo se zpravidla skládá ze dvou částí: dlouhých kalhot a horního dílu s dlouhými rukávy. Pohodlný střih umožňuje volný pohyb končetin. Široká guma netlačí, ale zároveň udrží kalhoty pevně v pase. Lemy rukávů a nohavic jsou elastické a užšího střihu, aby vám skrze nohavice a rukávy nebylo zima. 

Z jakého materiálu jsou vyrobená teplá soft pyžama?

Soft pyžamu se také říká plyšové pyžamo. Plyš je umělá tkanina vyrobená ze 100% polyesteru. Plyš je velmi jemný na dotek a má delší huňatý vlas. Skvěle zahřeje a velmi příjemně se nosí. Tento materiál je perfektní volbou pro všechny, kteří v zimě preferují uvnitř bytu nebo ložnice nízké teploty. Údržba je navíc velmi jednoduchá. Zatímco standardní pyžamo se běžně pere na 60 °C, plyšové pyžamo můžete prát v pračce až na 40 °C (řiďte se pokyny jednotlivých výrobců). Doporučujeme používat místo pracích prášků gely, které polyesterové vlákno zjemní, aniž byste museli použít aviváž.

Soft pyžama a domácí oděvy jsou trendy

Plyšové pyžamo přímo vybízí k lenošení s šálkem horké čokolády v ruce. Vyrábí se v malých i plus size velikostech. Trendem posledních let jsou tématická zimní či vánoční soft pyžama. Velmi populární jsou také rodinná pyžama se stejným motivem pro děti i dospělé. 

Vybírat můžete z různých barevných provedení a rozverných i elegantních vzorů.

Alena Váchová